Blog

 

Odpusť mi

17.07.2017

Dnes na mě vykoukl rozhovor, který jsem vedla s osobou, pro mě tehdy velmi blízkou, v dobách, kdy se naše cesty rozcházely. Není důležité s kým a o čem byl. Co je (pro mě) důležité je to, co jsem si díky této vzpomínce uvědomila. A to, že někteří do mého života přicházejí a zase odcházejí. A i když to v...

Tohle asi zažil každý z nás. Koupíte si super nové boty, které v regále vypadají stylově a pohodlně, vplujete do nich a jsou naprosto OK. Máte radost, protože mají správnou barvu, tvar, velikost i cenu. Rozradostnělí si je odnesete domů a už se těšíte, až v nich druhý (třetí, čtvrtý, pátý) den vyrazíte do práce, na procházku nebo na rande.......

Nedávno jsem vedla zajímavý rozhovor, kde jsme se, kromě jiných věcí, dotkli i mého podnikání. Toto téma si v hlavě rekapituluji v posledních dnech i já sama.

Dnes jsem zas o kousek posunula své Já. Natočila jsem pro Vás první video blog. Buďte proto shovívaví s kvalitou i mým mluveným slovem.

Vždy jsem si psala deníky, jeden čas sdílela své soukromí i na blogu a dnes jsem se rozhodla, že některé momenty ze svého života budu sdílet i s Vámi. Věci, zkušenosti, události, které jsou osobní, ale dotýkají se i mého pracovního života a mého povolání koučky a lektorky.

Náš čas na této planetě není nekonečný. Nikdy nevíme, kdy přijde naše osudová hodina. A i přes to máme občas tendence odsouvat ty důležité věci, osoby, schopnosti na AŽ NĚKDY.

V měsíci lednu jsem pořádala na různých místech workshopy na téma vize na rok 2017 spojené s tvořením vision boardu (nástěnky snů a přání).

Tento týden proběhla v Rodinném centru Spojené světy v Mostě první z řady přednášek na téma sebevědomí a sebeláska. Když jsem se na tuto přenášku připravovala, mým životem prosvištělo několik situací, u kterých jsem si měla uvědomit, jak jsem na tom s těmito tématy já. Žiju to, o čem tak ráda mluvím?

I když jsem člověk, který radši hledí dopředu, občas je fajn mrknout i za sebe a zamyslet se, zhodnotit...... Dnes jsem po dlouhé době vytáhla na světlo světa mých 5 vteřin slávy (článek v časopisu Žena a život) a usmívala se sama na sebe.

Musím???

24.10.2016

Jakou náladu v tobě vyvolává slůvko MUSÍM?