Blog

 

Dnešek je označen jako mezinárodní den štěstí. Ale co znamená to slovo o šesti písmenech?

Když na něco čekáš, dělej něco jiného. Rada, kterou jsem četla v knize (bohužel název ani autor mi v hlavě nezůstal) a kterou se řídím dodnes.

MDŽ

06.03.2018

Ještě dnes si pamatuji, jak jsme v bývalém zaměstnání polemizovali o tom, jestli nezadané, svobodné, bezdětné ženy mají nárok slavit MDŽ.

Můj rok 2017

09.01.2018

Blížil se konec roku a s ním i pár dní bez ježdění a plného nasazení. I přesto, že jsem cítila, že bych potřebovala vypnout, plán byl pracovat, připravovat, uzavřít rok 2017 a hezky si nastavit rok nový.

Dnes jsem zase nabrala směr jižní Čechy, opět přes Plzeň. Naposledy příběh nebyl popsán, ani zveřejněn. Dnes podobný, jen trval déle a měl jiný nádech.

Včera jsem i přes nepříznivé počasí vyrazila na další cestu do Tachova. Televizi obvykle nesleduji, ale varování, aby lidé pokud možno nevyjížděli, jsem viděla i já. Trochu mě to rozhodilo. A ani pohled z okna na nepříjemných pocitech neubral. Udělala jsem, co bylo v mých silách, abych schůzku přesunula, ale nepovedlo se. Neříkám, že jízda byla...

(Ne)zájem

19.10.2017

Nemůžu a ani nechci mluvit za všechny ženy (natož muže). Ale myslím, že i když jsme každý naprosto jiný, něco máme společné.

To, že si ráda plním sny, už není potřeba ani zmiňovat, a přesto....

V sobotu jsem se vydala s mojí maminkou na houby. A nebyla bych to já, kdyby mě tam nenapadl příběh, který s Vámi chci sdílet - paralelu s mou životní cestou. Nebo tou Vaší.