Vytvořeno pro štěstí

Setkání s vnitřním dítětem - vizualizace

Tato řízená meditace (vizualizace) ti pomůže spojit se s dětskou částí uvnitř tebe.

Každý v sobě máme malého chlapečka nebo holčičku, kteří si zaslouží naši pozornost, lásku, přijetí.

Čím šťastnější, spokojenější a lásky-plnější naše vnitřní děti jsou, tím víc je i náš dospělý život plný štěstí, lásky a naplnění.

Nech se vést mým hlasem a potkej sám nebo sama sebe.

Do zprávy uveď, zda chceš nahrávku pro muže nebo ženu.

Formát nahrávky: mp3                     Cena: 99,- Kč

32 tipů ke štěstí

Už máš dost šedivého počasí i nálady?

Mám pro tebe inspiraci, jak jít štěstí a radosti ze života naproti.

Každý den v březnu + 1  můžeš udělat jeden malý krok, který ti vykouzlí úsměv na tváři nebo prozáří celý tvůj den.  

Ve spodní části strany se přihlaš k odběru, 1. března zkontroluj email (hledej důkladně, někde tam bude) a pak zkoušej a konej. Jen cvičení dělá mistra.

Ověřeno životem. 

Nejmilejší kalendář

Pamatuješ si ještě ten pocit, když jsi jako dítě před Vánoci otevíral každý den jedno okénko kalendáře. Se zvědavostí, co dnes dostaneš, s radostí z každého překvapení, s natěšením na každý další den. 

Díky nejmilešnímu kalendáři to můžeš prožívat znovu. Jen místo obrázků a čokolády Tě budou každý den čekat milá slova povzbuzení, pochval, komplimentů.  

Každý kousek je originál vyrobený  s láskou.

Objednej ho pro sebe nebo pro lidi, na kterých ti záleží - partnerku, manžela, maminku, sestru, dceru, kamarádku, kolegu v práci. 

A potom každý den v čekávání kouzelných slov otevři jedny vrátka, která ti vykouzí úsměv na rtech, zahřejí Tě na srdci a pomůžou Ti při budování sebe-vědomí a pozitivního vztahu k sobě samé nebo samému.

Cena: 99,- Kč

Tričko Ke štěstí


Navrhni si své triko ke štěstí.

Jdu správným směrem......                                                                     Mám správný směr........                                                                           Žiju svůj život.......

Cokoliv můžeš dělat tím správným směrem - ke štěstí.                 Řekni to okolí svým trikem.                                                                     Inspiruj okolí ke spokojenosti, štěstí, pozitivnímu přístupu k životu.Miluješ překvapení, napiš mi něco o sobě a já ti "ušiju" to pravé triko přesně pro tebe.

Ať tak nebo tak, do zprávy napiš svou velikost a variantu pánské/dámské.

Cena: 249,- Kč