Zdánlivé maličkosti

05.02.2017

V měsíci lednu jsem pořádala na různých místech workshopy na téma vize na rok 2017 spojené s tvořením vision boardu (nástěnky snů a přání). 

Ještě tento týden bude možnost zúčastnit se pro tento rok poslední akce 2017 ke štěstí tentokrát v Kadani.

https://www.facebook.com/events/1839910432949048/

A já věřím že ti, kteří mají svou nástěnku z workshopu  hotovou, už sklízejí první plody nebo alespoň již klíčí zasetá semínka.

Já bych se s Vámi ráda podělila o to, jak to mám se zhmotňováním snů a přání já. Tentokrát ne těch, které přeměním na cíle a jdu za nimi díky své píli, odhodláni, vytrvalosti, odvaze a také akčním krokům. Dnes to bude spíš o víře nebo důvěře v to, že se věci dějí "samy" jen za pomoci pozitivního myšlení a nastavení mysli.

V mém životě tyto principy fungují už dlouho "objednáváním" volných parkovacích míst a podobných drobností. Do dnes mám v hlavě příběh, jak jsme šly s kamarádkou na oběd a zrovna si povídaly o tom, že ten rok by měl být na přání ještě rychlejší než ty předchozí. Když jsme přicházely k námi vybrané restauraci, věděly jsme, že chceme sedět na zahrádce. Z dálky už bylo vidět, že jsou všechna místa obsazená. A než jsme došly, "náš" stůl se uvolnil. Náhoda?!

Dnes mi zas bylo dopřáno. Jela jsem z malého výletu, kde byla mlha a pronesla jsem: "....už bych potřebovala zas sluníčko, trochu načerpat energii.....". Než jsme dojeli domů, u nás svítilo slunce.

Dva dny zpátky jsem si uvědomila, že i když letos sníh zavítal i do města,  já ještě nebyla bobovat. A tak ráda bych si, než zmizí úplně, dopřála tu dětskou radost ze zimních radovánek. Když jsem dnes dostala pozvání od rodiny, že mužů jít s nimi, odmítla jsem. Nejsem vhodně oblečená, obutá, bla bla bla. Jak to nakonec dopadlo? Svištěla jsem s neteří z kopečka, pištěla a smála se jak malá.

Protože někdy nevadí, když vnější okolnosti nejsou ideální, důležitý je ten pocit, který máte, když překonáme ta svá "ale" a dopřejeme sobě i světu možnost plnění svých snů. 

A jak to máte Vy? Jdete svým snům a přáním naproti nebo jim házíte klacky pod nohy? 

A na takových "zdánlivých maličkostech" se můžeme učit, že i ty velké věci fungují úplně stejně. Já to zažila a zažívám stále.

 I sdílení mých životních zkušeností dostaneš na workshopu 

2017 ke štěstí v Kadani dne 9.2.2017 od 17 do 20 hodin.