O mně  

 

Ke koučování jsem se dostala před lety, když jsem začínala mít pocit, že ve stávajícím zaměstnání už nejsem šťastná. A pomocí koučování jsem si chtěla najít směr mého budoucího pracovního života. V té době jsem měla pocit, že kromě účetnictví, kterým jsem se živila od školy, neumím vůbec nic.

Jsem vděčná, že se mi dostal do rukou nástroj, který mi pomohl objevit své silné stránky, vlohy a také spoustu věcí, na kterých když zapracuji, můj život bude mít úplně jiný rozměr.

A zamilovala jsem si ho natolik, že chci koučování předávat dál a učit každého, kdo bude mít zájem, jak si s pomocí kouče a posléze sám může zařídit přesně takový život, po které touží a sní.

To co dělám, dělám s radostí. A když můžu já, můžeš i ty.

Koučuji, přednáškuji a workshopuji nejen v Ústeckém a Plzeňském kraji. 

Jsem průvodkyní a koučkou dětí v dětských domovech pod Nadačním fondem Veroniky Kašákové.

Certifikáty

CPC - certifikovaný profesionální kouč (Coachingworld)

Family Coaching (CW)

Týmový koučink (CW)

Rozvoj kreativity při řešení problémů (Rentel)

Autogenní trénink (PVŠPS)

Mohli jste mě vidět

❈ Vyzkoušeli a napsali

 

Ke koučinku s Míšou jsem se dostala minulé jaro. Šla jsem do toho s tím, že jsem se chtěla zaměřit pouze na dvě oblasti, ve kterých jsem neměla úplně jasno, nebyla s nimi spokojená, ale hlavně nevěděla, co s tím, jak dál.... Musím se přiznat, že když jsme začaly s koučinkem , nečekala jsem, jaké to nabere obrátky. Bylo to úžasné, velmi mi to otevřelo oči, obrovský kus posunulo dopředu a ten pocit, že to vlastně vše mám ve svých rukou a nic není ztraceno, je k nezaplaceni. Samozřejmě neustálá podpora od Míši, její dobře vážená slova, která vám pomůžou najít si tu správnou cestu, jak ušitou pro vaší osobu, vždy přišla v pravou chvíli. Též jsem zjistila, že se má nejistota pojí i k jiným oblastem a začala jsem pracovat i na nich. A Míše bych chtěla velmi poděkovat za otevření mých očí, navedení mě správným směrem a hlavně podporu, která mě Tam udržela a pomohla v dobách nejistot či pochyb.

Eva M.

Miška vás povedie cestou, na ktorej si postupne uvedomíte svoju hodnotu, na ktorej sa naučíte dávať si opäť lásku, milovať sa a správať sa k sebe s rešpektom a úctou. Je to cesta neľahká, ale stojí za to. Miška vás naučí, že byť samým sebou je to najlepšie a najkrajšie.

Katarinka J.

S Míšou spolupracuji dlouhodobě a jako koučku ji můžu jen doporučit. Ačkoliv mám pocit, že si na hodně věcí přijdu sama, musím přiznat, že mi koučink s Míšou hodně pomohl. Naučil mě dívat se na moje problémy jinak. Místo toho, abych hledala proč věci nejdou, pomohla mi Míša najít cestu, jak se dostat k tomu, co chci . A navíc mě to bavilo. Jsem moc ráda, že je mojí koučkou právě Míša s jejím profesionálním a zároveň lidským přístupem. Míšo, děkuju :)

Kateřina Č.

Love myself seminář

Seminář byl moc fajn a ty jsi byla skvělá! Nikdy dříve jsem na ničem podobném nebyla, takže nemohu srovnávat. Vzhledem k tomu že jsme byli v domácím prostředí a v kruhu lidí, se kterými jsem se cítila dobře, byl celkový dojem velmi příjemný, intimní a intenzivní, pro mě osobně velké plus, protože jsem se mohla lépe soustředit a uvolnit , což je fajn hlavně pro meditační cvičení.

Tvůj hlas je velmi pěkný a klidný, to dělá také svoje.
Po semináři jsem si uvědomila pár věcí, ale ta pro mě nejcennější je, jak moc jsem vděčná svým rodičům za život, který mi dali... své dětství, bezmeznou lásku, kterou mi projevují do dnes a mnoho užitečných vlastnosti do každodenního života! Také mi ukázali, jak má správně vypadat funkční a harmonická rodina, výchova dětí a partnerský život! Jak si jeden druhého vážit.. A mnoho dalšího... Chci tím hlavně poukázat na to, jak moc je důležité dát solidní základ svým dětem, protože vše co se naučí a okoukají v dětství je pak provází po celý život! S tím vším právě úzce souvisí sebeláska, sebevědomí, výběr partnera a vlastně všechno ostatní.. Beru si to k srdci a jednou se budu snažit toto všechno předat dál svým dětem!
Protože právě díky svým rodičům jsem tím, kým jsem a mám se ráda taková, jaká jsem !!!

Denisa Z.