Malé ohlédnutí

08.11.2016

I když jsem člověk, který radši hledí dopředu, občas je fajn mrknout i za sebe a zamyslet se, zhodnotit...... Dnes jsem po dlouhé době vytáhla na světlo světa mých 5 vteřin slávy (článek v časopisu Žena a život) a usmívala se sama na sebe.

Na konci loňského a začátku letošního roku jsem měla jasnou vizi a časový plán, jak a kam se můj život bude ubírat.

Ale občas je to jak v tom rčení....člověk míní a život mění.

Chtěla jsem letos dosáhnout na další sportovní metu 13ti kilometrový závod Spartan Race. A bohužel (nebo možná bohudík, kdo ví?!) jsem nestartovala ani na tom "krátkém". Mé tělo začalo stávkovat a vyřadilo mě i z běžného provozu na tři měsíce.       Ze začátku jsem se s tou situací dost prala, ale nakonec jsem si pár závodů užila alespoň jako dobrovolník. A i to někdy stačí jako motivace na další rok a další závody.

A možná i díky tomu jsem měla příležitost najít další vášeň POLE DANCE.

A také jsem měla jasno, jak rychle začnu "zhmotňovat" své další sny a touhy. I tady se mé plány měnily ze dne na den.

Dnes jsem vděčná za čas, který jsem mohla díky tomu naplno strávit se svou rodinou, když bylo potřeba. A také za to, že už se nehroutím ze změn a že se věcem umím postavit čelem tak, jak přicházejí.

Ale proč to ohlédnutí právě dnes????

Právě proběhl první trénink Monkeys v Kadani, ožila myšlenka na "kroužek" pro děti, které se budou hýbat, skákat, plazit, běhat a bude je to bavit. A mě také.

Mé dnešní poselství světu a Vám je, občas nám život klade do cesty překážky a věci se mění ze dne na den, občas nejdou věci tak rychle, jak bychom chtěli. Ale když po něčem toužíš, o něčem sníš a něco opravdu chceš, dokážeš i nemožné. Když si budeš stát sám za sebou, žít podle svých hodnot, můžeš žít svůj život.....

Ke štěstí