Blog

 

Včera jsem i přes nepříznivé počasí vyrazila na další cestu do Tachova. Televizi obvykle nesleduji, ale varování, aby lidé pokud možno nevyjížděli, jsem viděla i já. Trochu mě to rozhodilo. A ani pohled z okna na nepříjemných pocitech neubral. Udělala jsem, co bylo v mých silách, abych schůzku přesunula, ale nepovedlo se. Neříkám, že jízda byla...

(Ne)zájem

19.10.2017

Nemůžu a ani nechci mluvit za všechny ženy (natož muže). Ale myslím, že i když jsme každý naprosto jiný, něco máme společné.

To, že si ráda plním sny, už není potřeba ani zmiňovat, a přesto....

V sobotu jsem se vydala s mojí maminkou na houby. A nebyla bych to já, kdyby mě tam nenapadl příběh, který s Vámi chci sdílet - paralelu s mou životní cestou. Nebo tou Vaší.

Odpusť mi

17.07.2017

Dnes na mě vykoukl rozhovor, který jsem vedla s osobou, pro mě tehdy velmi blízkou, v dobách, kdy se naše cesty rozcházely. Není důležité s kým a o čem byl. Co je (pro mě) důležité je to, co jsem si díky této vzpomínce uvědomila. A to, že někteří do mého života přicházejí a zase odcházejí. A i když to v...

Tohle asi zažil každý z nás. Koupíte si super nové boty, které v regále vypadají stylově a pohodlně, vplujete do nich a jsou naprosto OK. Máte radost, protože mají správnou barvu, tvar, velikost i cenu. Rozradostnělí si je odnesete domů a už se těšíte, až v nich druhý (třetí, čtvrtý, pátý) den vyrazíte do práce, na procházku nebo na rande.......

Nedávno jsem vedla zajímavý rozhovor, kde jsme se, kromě jiných věcí, dotkli i mého podnikání. Toto téma si v hlavě rekapituluji v posledních dnech i já sama.

Dnes jsem zas o kousek posunula své Já. Natočila jsem pro Vás první video blog. Buďte proto shovívaví s kvalitou i mým mluveným slovem.

Vždy jsem si psala deníky, jeden čas sdílela své soukromí i na blogu a dnes jsem se rozhodla, že některé momenty ze svého života budu sdílet i s Vámi. Věci, zkušenosti, události, které jsou osobní, ale dotýkají se i mého pracovního života a mého povolání koučky a lektorky.